Moskevská 63, Praha 10 / (+420) 774 048 588 /  info@glausol.cz 
Po - Pá 8:00 - 17:00
   
 


Vítáme Vás na stránkách autoservisu GLAUSOL!

Autoservis GLAUSOL – soukromý autoservis, který nabízí veškeré servisní práce a opravy pro osobní vozy a lehké dodávky přímo v centru Prahy. Náš odborně vyškolený personál zajistí nejlepší servis a kvalitní opravy za přijatelné ceny. Náš management si cení Vašeho času, a proto pomáhá opravit Váš automobil s minimálními časovými i finančními ztrátami.

Autoservis GLAUSOL vs. obyčejný autoservis:

  • Komplexní práce. Samostatně poskytujeme většinu servisních prací, a proto se nemusíte obracet na více autoservisů, abyste vyřešili problém s Vašim vozem.

  • Kompetentnost a vysoký standard služeb. Náš personál dobře zná svou práci a váží si zákazníků, proto dostanete veškerou potřebnou informaci k servisu a služby dle nejvyšších servisních standardů.

  • Preciznost. Dle domluveného termínu jsme připraveni ihned začít práci na vašem vozidle.

  • Jasná cenová politika. Při sepsání objednávky vám bude vypočítána přesná cena všech naplánovaných servisních prací a náhradních dílů.

  • Výhodná poloha. Do našeho autoservisu se rychle dostanete odkudkoliv v Praze. Nejbližší stanice metra (Želivského) se nachází v 5 minutách pěší chůze od našeho autoservisu.

  • Poctivost. S námi si můžete byt jisti, že za servis Vašeho vozidla utratíte přesně tolik, kolik je skutečně nutné. Dostanete podrobný popis všech vykonaných prací a jejích odůvodnění.

  • Specializace na servis vznětových (naftových) motorů. Náš personál byl odborně vyškolen ve společnosti Bosch pro diagnostiku a opravu naftových systémů všech generací. Technici mají zkušenosti z odborných servisů naftových motorů v České republice i zahraničí.

Rádi Vás uvidíme na pravidelných prohlídkách vozidla a jsme připraveni pomoct v případě jakékoliv poruchy.

 

 

©2010-2012 GLAUSOL s.r.o.